İBB Kent Lokantası Menü ve Ücret Bilgisi

İBB Kent Lokantası menü fiyatı, lokanta nerelerde var, menü seçenekleri, açılış ve kapanış saatleri, ücret bilgileri vb. detaylara makalemizde yer verdik.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan İBB Kent Lokantası, şehir merkezinde uygun fiyatlarla lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan bir lokantadır.

Lokanta, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un merkezinde bulunmaktadır ve hem şehir sakinlerine hem de turistlere hitap etmektedir. İBB Kent Lokantası’nda yerel lezzetlerin yanı sıra, Türk mutfağının çeşitli yemekleri de bulunmaktadır.

GÜNÜN MENÜSÜ 01.09.2023

Mercimek çorbası
Etli patates
Pirinç pilavı
Elma
Ekmek
Su

ibb kent lokantasi menuPin

Lokanta, uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır. Burada lezzetli bir yemek yiyebilmek için cüzi bir miktar ödemek gerekir. Ayrıca, İBB Kent Lokantası’nda sunulan yemeklerin hepsi sağlıklı ve doğal malzemelerden yapılmıştır. Bu nedenle, burada yiyenler hem lezzetli bir yemek yiyebilirler hem de sağlıklı beslenmeyi tercih edebilirler.

İBB Kent LokantasıPin

İBB Kent Lokantası Adres Bilgileri

 • Avcılar Kent Lokantası
 • Bağcılar Kent Lokantası
 • Çapa Kent Lokantası
 • Sultanbeyli Kent Lokantası
 • Ümraniye Kent Lokantası
 • Üsküdar Kent Lokantası
 • Fatih Sultanahmet
 • Sultanahmet Kent Lokantası
 • Küçükçekmece Kent Lokantası

Lokantanın iç dekoru da oldukça modern ve şık bir tarzda tasarlandı. Burası, yemek yeme, toplantı veya iş görüşmeleri yapmak için uygun bir ortam sunar. Ayrıca, İBB Kent Lokantası’nın terası da bulunmaktadır ve burada yapılan yemeklerin keyfini çıkarabilmek için güzel bir manzaraya sahip.

İBB Kent Lokantası Menü

İBB uhdesinde faaliyet gösteren kent lokantasında her gün farklı sulu yemek çeşitleri sunulmaktadır. Örnek menü görselleri aşağıda paylaşılmıştır.

İBB Kent Lokantası Fiyatları

Tüm İBB Kent Lokantası şubelerinde aynı fiyat politikası uygulanmaktadır.

Menü fiyatı 40 TL’dir.

1 kase çorba, 1 tabak ana yemek, 1 tabak pilav, 1 kase cacık, 1 adet su, 1 adet ekmek

İlave olarak alınacak 2. ekmek veya 2. su ekstra ücretlidir. İçecek ve tatlı fiyatları oldukça uygundur.

İBB Kent Lokantası MenüPin

İBB Kent Lokantası Çalışma Saatleri

Kent Lokantalarının çalışma saatleri aşağıdaki gibidir.

Hafta İçi: 12.00 – 19.00
Cumartesi: 12.00 – 17.00
Pazar: Kapalı

IBB Kent Lokantasi Calisma SaatleriPin

İBB Kent Lokantası Yorum

Bir tüketici olarak kent lokantası piyasaya göre oldukça uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Örneğin içecekler 5 – 10 TL arasında değişmektedir. Tatlı 7,5 TL. Fiyatlar çok uygun ve hijyen açısından da oldukça temizdir. Herkese tavsiye edilir. Öğle yemeğine gidecekler saat 11.45’de lokanta önünde olmasını tavsiye ederiz çünkü daha sonraki saatlerde sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz, erken giderseniz daha sıcak ve taze yemekler yiyebilirsiniz. Herkese afiyet olsun.

Sonuç olarak, İBB Kent Lokantası, uygun fiyatlarla lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan, modern ve şık bir ortamda yemek yeme imkanı sunan bir lokantadır. İstanbul’da bulunanlar veya şehre gelecek olanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.

İlginizi çekebilir: Restoranlarda Neden Kuver Ücreti Ödenir?

“İBB Kent Lokantası Menü ve Ücret Bilgisi” üzerine 2 yorum
 1. Yemekler güzeldi, fiyat piyasaya göre uygun. İstanbul’un tüm ilçelerinde şube açılsa güzel olurdu.

  Cevapla
 2. Bağcılar ve Çapa kent lokantalarına gittim memnun kaldım. Yalnız saat 12’de yığılma oluyor. Personeller de 12’den 1 dakika önce kapıyı açmıyor saniyesine kadar 12’yi bekliyorlar.

  Cevapla
Yorum yapın