Bahçelievler Belediyesi Emeklilere 1000 TL Müjdesi

Bahçelievler Belediyesi Emeklilere 1000 TL toplamda 12.000 TL müjdesini sizlerle paylaşmak ve konu hakkında bilgi vermek için bir haber metni hazırladık.

Bahçelievler Belediyesi, Bahçelievler’de ikamet eden aşağıda belirtilen kriterlere bağlı olarak tüm emeklilere “Bizim Esnaf” projesi kapsamında 2024 Mart ayı itibariyle 1 yıl boyunca her ay 1000 TL, toplamda 12.000 TL sosyal yardım yapacak.

Bahçelievler Belediyesi Emeklilere 1000 TL

Bahçelievler Belediye Başkanı Sn. Dr. Hakan Bahadır, İstanbul Bahçelievler’de ikamet eden emeklilere 2024 Mart ayı itibariyle 12 ay boyunca 1000 TL’lik sosyal yardım yapacağının müjdesini verdi. Emekli vatandaşlara bir nebze de olsa nefes aldıracak bu sosyal yardım kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. İşte başvuru süreci ve diğer detaylar:

Başvuru Şartları

Emeklilere verilecek sosyal yardım şartları

Bahçelievler Belediyesi 12.000 TL Emekli Yardımı Başvurusu

Bildiğiniz üzere Bahçelievler Belediye Başkanı Sn. Dr. Hakan Bahadır, bugün emekliler için bir müjde verdi ve her emekliye 1000 TL ödenecek, ödemeler Bahçelievler Belediyesi’nin sosyal yardım kartı olan BiKart üzerinden yapılacak.

Yapılan ödemeler Bahçelievler’de bulunan anlaşmalı esnaflarda; market, manav, kasap, berber tarzı yerlerde harcana bilecek.

Emeklilere verilecek 12000 TL yardım başvurusu için; BURAYA tıklayarak formu doldurmanız gerekmektedir.

Ayrıca 444 0 311 numaralı iletişim hattından da konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yoğunluk sebebiyle şu anda iletişim hattına ulaşamayabilirsiniz. Ancak başvuru tarihini kaçırmak gibi bir endişeniz olmasın lütfen birkaç güne her detay netleşir. Süreçle ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Bahçelievler Belediyesi Ramazan Yardımı Başvurusu

Bahçelievler Belediyesi Emeklilere 1000 TL Müjdesi

Bahçelievler Belediyesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Bahçelievler ilçesinin yerel yönetimini sağlayan kurumdur. Bahçelievler, İstanbul’un önemli ve yoğun nüfuslu ilçelerinden biridir. Belediyenin görevleri arasında şehir planlaması, altyapı hizmetleri, çevre düzenlemesi, yol bakımı, park ve bahçelerin yönetimi, kültür etkinliklerinin düzenlenmesi, sosyal hizmetlerin sağlanması gibi birçok faaliyet bulunmaktadır.

Belediye başkanı ve yönetimi, ilçenin gelişimini ve refahını artırmak için çeşitli projeler yürütmektedirler. Güncel bilgiler için Bahçelievler Belediyesi’nin resmi internet sitesi veya yerel haber kaynaklarına başvurabilirsiniz.

Bahçelievler bld

Bahçelievler, İstanbul ilinin bir ilçesi. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur ve 11 mahalleden oluşmaktadır.
-Bahçelievler
-Cumhuriyet
-Çobançeşme
-Fevzi Çakmak
-Hürriyet
-Kocasinan
-Siyavuşpaşa
-Soğanlı
-Şirinevler
-Yenibosna
-Zafer

bahçelievler bikart

“Bahçelievler Belediyesi Emeklilere 1000 TL Müjdesi” üzerine 2 yorum
  1. Belediye hizmetleri güzel ve sosyal hizmetler hakkın beraber olması için verilen konser sergiler tiyatro gibi hizmetler cok güzel teşekkür ederim

    Yanıtla
Yorum yapın