Beltur İBB Personel İndirimi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Beltur, İBB personeline özel bir indirim kampanyası başlattı. Bu kampanya ile İBB personeli, Beltur tesislerinde konaklama ve yeme-içme hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler.

Beltur İBB Personel İndirimi

Beltur, İstanbul’un en popüler turistik mekanlarında bulunan tesisleri ile hizmet vermektedir. İBB personelinin bu tesislerde daha uygun fiyatlarla konaklama ve yeme-içme hizmetlerinden faydalanabilmesi için, Beltur yönetimi özel bir kampanya başlatmıştır.

İBB personeli, Beltur tesislerinde %20’ye varan indirimlerle konaklama yapabilecekler. Ayrıca Beltur’un restoranlarında da %20’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler. Kampanyadan faydalanmak için İBB personelinin kimlik kartını ibraz etmeleri yeterlidir.

Beltur, İstanbul’daki turistik mekanlarda bulunan tesisleriyle yerli ve yabancı turistlere kaliteli hizmet sunmaktadır. İBB personeline özel indirim kampanyası ile İBB çalışanlarına da aynı kalitede hizmeti daha uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Beltur’un İBB personeline özel indirim kampanyası, İBB personelinin tatil ve konaklama harcamalarını azaltacak ve aynı zamanda İstanbul’daki turistik mekanları keşfetmelerine fırsat tanıyacaktır.

Beltur Tesisleri

Çadır Köşk (Beşiktaş)
Malta Köşkü (Beşiktaş)
Gülhane Kandil (Fatih)
Hidiv Kasrı (Beykoz)
Kemerburgaz Kent Ormanı (Eyüptultan)
Küçük Çamlıca Köşkü (Üsküdar)
Paşalimanı (Üsküdar)
Sarı Köşk (Sarıyer)

İlginizi çekebilir: İBB Kent Lokantası Menü ve Ücret Bilgisi

“Beltur İBB Personel İndirimi” üzerine bir yorum
Yorum yapın