Dynobil Bayilik Şartları

Dynobil bayilik şartları, Dynobil bayilik başvurusu, Dynobil oto ekspertiz makinaları ve cihazları, oto ekspertiz bayilik

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

Günümüzde oto alım satım işi yapan sayısının hızla artmasıyla ekpsertiz firmalarının kâr marjı da oldukça yüksektir. Nasıl bir iş yapmalıyım diyenler mutlaka aklına eksper bayiliği gelmekte ve internette çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bizler de araştırma yapanları bilgilendirmek ve çeşitli detayları sunmak için bilgi topluyoruz.

Dynobil ekspertiz

Dynobil, Türkiye genelinde 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren halkın güvenini kazanmış oto ekspertiz firmalarından bir tanesidir. Oto Eksptertiz bayiliği açmak isteyenler için gerekli ekipmanlar ve nasıl bayilik başvurusu yapılacağına dair bilgiler verdik.

Dynobil bayiliği anlaşması yapıldıktan sonra öncelikle personele gerekli eğitimler verilmektedir. Eğitimler uzman personeller tarafından verilmektedir. Gerekli eğitimler tamamlandıktan sonra dükkan kurulum aşamasına geçiliyor.

Dynobil bayilerinde oto ekspertiz fiyatları 775 Tl’den başlayarak 2600 TL’ye kadar çeşitli paketler sunmaktadır.

Bayilik için yatırım bilgileri:

Yatırım bütçesi: 100.000 – 250.000 TL
Bayilik kârından alınan pay: 5000- 30.000 TL (aylık)
Ortalama kâr oranı: %95

Dynobil Bayilik Şartları

Oto Ekspertiz Makinaları

Bir oto ekspertiz firmasının faaliyet gösterebilmesi için dükkan içerisinde bulunması gereken malzeme listesi aşağıdaki gibidir. Malzemelerin kaliteli ve yeni teknolojiye ayak uydurması önemli bir husustur.

Dinamometre
Fren Test Cihazı
Amortisör Test Cihazı
Yana Kayma Cihazı
Boya Kaporta Ölçüm Cİhazı
Elektronik Arıza Tespit Cihazı
Rot Balans Ayar Cihazı

Dynobil Oto Ekspertiz Bayilik Başvurusu

Dynobil bayiliği açmak için yapmanız gereken öncelikle BURAYA tıklayarak çıkan formu doldurmak. Formu doldurduktan sonra firma yetkilileri sizinle iletişime geçcek ve gerekli şartları konuşmak için görüşme ayarlayacaktır.

Formu doldurmadan firmanın genel merkezine giderekte detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Merkezi, Ankara’da bulunan Dynobil Oto Ekspertiz’in iletişim numarası ve adres bilgisi aşağıdaki gibidir.

İvedik Osb Mah. Öz Marangozlar Sit.
2239/1 Sk: No:9, 06378
İvedik Yenimahalle / Ankara
info@dynobil.com.tr
0850 840 92 92

Dynobil Genel Merkezi harita

YouTube video

İlginizi çekebilir: Otorapor Bayilik Başvurusu

Yorum yapın