Otorapor Bayilik Başvurusu

Otorapor bayilik başvurusu, Otorapor franchise, Otorapor bayilik fiyatları, Otorapor bayilik şartları hakkında detaylı bilgiler.

Otorapor Ekspteriz firması, ekipman, teknik cihaz ve robotlarla sıfır veya ikinci el otomobillerin kaza, arıza veya boya durumlarını test ve muayene ederek detaylı ekspertiz raporu düzenleyen ve tarafsızlık ilkesiyle müşterisiyle paylaşan bir firmadır. Kısacası oto test check-up merkezidir.

Otorapor, 2007 yılında İstanbul’da kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içerisine yüzerce bayiyi ulaşan, vatandaşın güvenini kazanan bir firma haline gelmiştir.

Otorapor Bayilik Başvurusu

Ekpertiz firması açmak isteyen girişimciler için bu yazımızda Otorapor bayilik başvurusu nasıl yapılır ve detayları nelerdir, şartları nelerdir gibi konulara değineceğiz.

Otorapor Franchise

Otorapor franchise, süreci 5 adımda tamamlanmaktadır. Bayilik süreci adımları şu şekildedir.

  1. Başvuru ve Başvuru Değerlendirmesi: Aday, bayilik başvuru formunu doldurup Otorapor’a gönderir. Başvuru ekipler tarafından incelenir ve 2 hafta içerisinde değerlendirilir. Adaydan bayinin açılacağı dükkânın ve çevresinin fotoğrafları ve ölçü bilgileri istenir. Bu kapsamda değerlendirme sonucu adaya e-posta yoluyla bildirilir.
  2. Aday Değerlendirmesi ve Lokasyon Ziyareti: Başvurunun onaylanması durumunda bayilik açılacak dükkân yerinde incelenir. Konumun onaylanması durumunda adaya randevu verilir ve yüz yüze görüşmeler başlar.
  3. Fizibilite Çalışmaları ve Rapor Paylaşımı: Bölgenin iş potansiyeli hakkında bilgiler alınır. Kurulacak ekipmanlar belirlenir.
  4. Bayilik Sözleşmesinin İmzalanması: Adaya sözleşme örneği atılır. Aday gerekli evrakları hazırlayarak Otorapor ekibine teslim eder.
  5. Mimari Projenin Başlatılması: Rölöve çizilen alanda inşaat projesi başlatılır. Kullanılacak ekipmanların siparişleri verilir. Personel alımı için gerekli yerlere ilan verilir. Açılışın yapılacağı tarih belirlenir.

Otorapor bayisi olmak

Otorapor Bayilik Şartları

Yerseçimi Otorapor bayi kurulum uzmanları eşliğinde yapılmaktadır.

Otorapor Bayisinin en az 120 metrekare alana ve 4 metre tavan yüksekliğine sahipolması gerekmektedir.

Asma tavanlı iş yerleri de uygun görülmektedir.

Bayinin araç girişine uygun, kolay ulaşılabilir ve otopark sorunu olmayan bir lokasyonda olması tercihedilir. Açılışta en az 3-4 personel olması gerekmektedir.

Otorapor bayilik

Otorapor Bayilik Fiyatları

Franchise hizmet bedeli kurulum aşamasında tek sefere mahsus ödenir, sözleşme yenileme dönemleri ücretsizdir.

Makine ücreti peşin ya da kredi kartı ile ödenebilir.

Reklam ve royalty fonu, %6 reklam ve %3 yönetim olmak üzere, ciro üzerinden aylık olarak katkı bedeli ödenir.

Otorapor Gelir Gider Tablosu

Otorapor tarafından paylaşılan örnek 3 yıllık gelir gider tablosu aşağıdaki gibidir.

Otorapor gelir gider tablosu

Otorapor Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Otorapor Bayilik / Franchise Başvurusu yapmak için BURAYA tıklayarak ekranda açılacak başvuru formunu dolurmanız gerekmektedir.

Bilgi almak için iletişim numarası: 0542 449 11 17

Kurumsal mail adresi: kurumsaliletisim@otorapor.com

Bayilik için ayrıntılı sunum dosyası için BURAYA tıklayınız.

YouTube video

Not: Makalede verilen rakamlar ve diğer detaylar bilgilendirme amaçlı yapılmıştır. Net bilgilere ulaşmak için Otorapor müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir önceki makalemizde Dynobil Bayilik Şartları hakkında bilgiler vermiştik.

Yorum yapın