Gratis Bayilik Başvurusu

Gratis bayilik başvurusu, gratis franchising ne kadar, gratis açmak istiyorum, gratis bayilik fiyatı, gratis bayilik nasıl alınır, gratis bayilik koşulları vb. detaylı bilgiler.

Gratis, 2009 Nisan ayında Sabancı Ailesi’nin 3. Kuşak üyesi olan Türk iş insanı ve girişimcisi Demir Sabancı tarafından kurulan kişisel bakım ve kozmetik marketi zinciridir.

Gratis ilk mağazasını 2009 yılında Levent, Büyükdere Caddesinde bulunan Metrocity Alışveriş Merkezi’nde açmıştır. Gratis, şu an itibari ile 80 ilde 650’yi aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. Makyaj, bebek bakım, temizlik ve hijyen ürünleri başta olmak üzere 13 farklı kategoride 8 bin üzeri ürünü tüketiciler ile buluşturuyor.

Gratis Bayilik Başvurusu

Bayanların gözdesi olan ve her fırsatta uğradıkları mekanlardan birisi olan Gratis markası hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz.

Gratis Bayilik Koşulları

Yaptığımız araştırma sonucunda girişimciler tarafından sıkça araştırılan bir konu olan Gratis bayiliği nasıl açılır konusuna değineceğiz. Gratis’in kâr oranı oldukça yüksektir, gerek online alışveriş gerek mağazalardaki kalabalık bunu ıspatı konumunda. Her girişimci bayilik almak ister, ancak araştırmamız neticesinde bayilik almak isteyenleri üzecek bir sonuca ulaştık.

Gratis, ne yazık ki bayilik yani franchising vermemektedir, bayileri bizzat kendileri açmakta olup, franchising başvurusu almamaktadır. Bu sebepten dolayı Gratis açmak istiyorum, Gratis bayilik fiyatı, Gratis bayilik nasıl alınır gibi soruları olan ve internette cevap arayanları yanlış yönlendirmemek adına bilgilendirmek isteriz.

Gratis Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Bayilik sistemi için Gratis ile görüşmek isteyenler için Gratis Genel Müdürlüğü’nün iletişim bilgilerini aşağıda paylaştık.

Adres: Levent Mah. Yapı Kredi Plaza C Blok Cömert Sokak No: 1C , Kat: 5, 34330 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: +90 212 705 26 00
Faks: +90 212 284 22 78
E-posta: basvuru@gratis.com

Google Maps üzerinden yol tarifi oluşturmak için LİNK

Gratis genel müdürlük google harita

Bayilik vermese bile bazı işbirlikleri imkanı verebilmektedir. Gratis Bayilik Başvurusu veya çeşitli konularda işbirliği yapmak için paylaştığım iletişim bilgilerimi arayarak veya bizzat başvuru yaparak bilgi alabilirsiniz. Ne kadar bayilik vermese de denemeye değer!

İlginizi çekebilir: Bir önceki makalemize Chakra Franchise Başvurusu hakkında bilgiler vermiştik.

Yorum yapın