Mahsun J Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Mahsun J yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, oyuncu kadrosunda kimler var, dizinin konusu nedir, işte merak edilenler…

Gain’de yayınlanan son zamanların popüler dizisi Mahsun J, herkesin beğenisini topladı ve çok izlenen diziler arasında birinci sırayı aldı. Şahsen son zamanlarda keyif aldığım tek dizi şu anda. İzlemeyenlere mutlaka izlemelerini tavsiye ederim. Mahsun Karaca (Röportaj Adam)’ın kalitesini orataya koyan bir dizi…

Mahsun J

Mahsun J‘nın yaşamış olduğu hayat, şansızlıklarla dolu belki de bizim de hayatımız ona benzediği ve tamamen halktan biri olarak rol aldığı için bu kadar ilgimizi çekmiştir. Gain Medya’nın son zamanlarda yapmış olduğu en başarılı iş bence, daha önce Gain’de hiçbir dizi veya film izlemedim, Mahsun’dan sonra abone oldum. Şimdi sizler için dizi hakkında merak edilen bir kaç konuya değineceğim. Kafanızdaki soruların cevaplarını aşağıda paylaştım.

Mahsun J Dizisinin Yeni Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor?

Üretkenliğiyle bilinen yapımcı ve senarist Mahsun Karaca’nın liderliğindeki yeni dizi “Mahsun J”, izleyicilere gerçek yaşamdan ilham alınmış bir hikayeyi sunuyor. Bu yapım, hayatın engellerine rağmen mutluluğun peşinde koşan Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın dokunaklı öyküsünü seyircilere aktarıyor.

Dizinin henüz 1. sezonu çekilmekte.

Mahsun J Dizisi her hafta Cuma günleri Gain’de yayınlanmakta.

Majsun J Dizisi

Mahsun Karaca (Röportaj Adam) Kimdir?

Mahsun Karaca veya bilinen adıyla Röportaj Adam (d. 12 Ağustos 1990, Adana), Türk YouTuber, oyuncu ve Röportaj Adam kanalının sahibidir. Son zamanlarda adından çok söz ettiren Mahsun Karaca yaptığı işlerle başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Mahsun J Oyuncu Kadrosu

“Mahsun J”, hayatta mutluluğu yakalamak için çabalayan Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı hikayesini konu ediyor. “Röportaj Adam” lakabıyla tanınan Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu dizinin kadrosunda Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı, Fikret Urucu gibi isimler yer alıyor.

Mahsun J Oyuncu Kadrosu

Yorum yapın